Menu

The Punisher - poradnik do gry

Cechy produktu

  • ISBN 9788380506626 
  • Autor Adam eJay Kaczmarek 
  • Ilość stron 54 
  • Rok wydania 2005 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

Poradnik do gry akcji The Punisher, opartą o kolejną postać komiksowego mściciela. Gromadzi skrupulatny opis przejścia wszystkich misji, skupiający się typowo na trudniejszych momentach (masowych strzelaninach), bossach i realizowanych zadaniach.Skrócona wersja spisu treści: -Wprowadzenie -FAQ -1.CRACKHOUSE -2.THE CHOP SHOP cz.1 -2.THE CHOP SHOP cz.2 -3.LUCKY'S BAR -4.CENTRAL ZOO cz.1 -4.CENTRAL ZOO cz.2 -5.GREY'S FUNERAL HOME -6.GNUCCI ESTATE cz.1 -6.GNUCCI ESTATE cz.2 -7.PIER 74 cz.1 -7.PIER 74 cz.2 -8.THE IGOR BALTIYSKY -9.CASTLE'S APARTMENT -[...] liczba wszelkich rozdziałów: 23 Informacja o grze"The Punisher" to standardowy shooter, wykonany poprzez konsorcjum wydawnicze THQ wraz ze studiem developerskim Volition Inc.

Grę zdominowały komponenty akcji i walki, natomiast powłoka fabularna pozostała bezpośrednio oparta na znanym cyklu komiksów o tym samym tGra The Punisher, ciepło przyjęta jednocześnie poprzez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji.

Tytuł wydany pozostał w Polsce w 2005 roku i przystępny jest na platformach: PS2, XBX, PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.