Menu

The Walking Dead. Żywe Trupy. Zejście

Cechy produktu

  • ISBN 9788379243525 
  • Autor Jay Bonansinga 
  • Wydawnictwo Sine Qua Non 
  • Ilość stron 314 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Przed wami zupełnie nowa historia uzupełniająca komiksowo-serialowe UNIWERSUM THE WALKING DEAD.

Z popiołów mrocznej przeszłości rodzi się świeże Woodbury. Oaza bezpieczeństwa w świecie opanowanym poprzez żywe trupy.

Po śmierci Gubernatora Woodbury znów jest wolne. Jednak życie wcale nie jest dzisiaj łatwiejsze. Zwłaszcza iż do miasta zmierza horda żywych trupów. Największa, jaką kiedykolwiek widziano. Tymczasem mieszkańcy Woodbury odkrywają nieopodal grupę pod przywództwem charyzmatycznego kaznodziei. Potrzebują pomocy, ale w zamian są gotowi przyłączyć się do walki o Woodbury.

Garstka wycieńczonych ludzi musi stanąć naprzeciw tysięcy wygłodniałych zombie. Muszą nauczyć się współpracować i... Ufać sobie nawzajem.

Pełna zaskakujących zwrotów akcji opowieść o odwadze i szaleństwie – przymiotach, które tak trudno odróżnić w sytuacjach istotnie kryzysowych. Przekonujące studium psychiki ludzi poddanych traumatycznym wydarzeniom.

W szóstym sezonie serialu Rick, Daryl i ich grupa WALCZĄ O ALEKSANDRIĘ.

przejrzyj, jak poradzi sobie Lilly, Bob i reszta W WALCE O WOODBURY.

***

Kolejny wyjątkowo udany wynik współpracy Kirkmana i Bonansingi, który przypadnie do gustu na dodatek całkiem nowym czytelnikom! - Paweł Deptuch, Dzika Banda i „Nowa Fantastyka”


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.