Menu

Tkanki

Cechy produktu

  • ISBN 9788366074354 
  • Autor Dominika van Eijkelenborg 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Wciągający thriller, który przedstawia, że serce nigdy nie zapomina Nastoletnia Evi Simons cierpi na poważną chorobę serca i do życia potrzebuje przeszczepu, poprzez co jej matka przechodzi załamanie. Kiedy zrozpaczona kobieta powoli inicjuje tracić nadzieję, niespodziewanie pojawia się ratunek.

Dawcą serca zostaje młoda dziewczyna Finya, która zginęła w wypadku samochodowym. Nikt nie podejrzewał, że przeszczepione serce zachowa wspomnienia i atrybuty osobowości Finyi. Wkrótce nowy organ staje się intruzem, który całkowicie przejmuje kontrolę nad Evi.

Nastolatkę zaczynają dręczyć sny, których nie potrafi zrozumieć, a jakaś nieodgadniona siła prowadzi ją w nieznane dotąd miejsca i pcha w ramiona zagadkowego Sandera. Matka Evi czuje, że dopiero dzisiaj może stracić córkę na za każdym razem i postanawia zrobić wszystko, by do tego nie dopuścić.

Czy zdoła przekonać kogoś, iż z jej córką dzieje się coś strasznego? Czy świeże serce chce zaszkodzić dziewczynie?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.