Menu

To nie koniec świata

Cechy produktu

  • ISBN 9788381941495 
  • Autor Ewa Maja Maćkowiak 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Życie potrafi zaskakiwać. Przekonuje się o tym Halina, bo choć szczęście o imieniu Ewunia jest słodkie, to rola matki ją przeraża, zaś nietypowe zachowanie partnera odbiera resztki nadziei… ale od czego są przyjaciele?!

Basia i ciotka Bogusława, którą dopadła miłość, postanawiają wspólnie zaopiekować się Haliną. Nadzieja, zdrada i tajemnice przeplatają się ze sobą, a kłamstwo jest jak bumerang, wystarczy rzucić i wróci.

I jednak czasami wydaje się, że trawa u sąsiada jest bardziej zielona, to może być podlana łzami, bo każdy skrywa sekrety. Nawet Rzepkowa.nowe perypetie bohaterów znanych już z powieści „Na koniec świata” zostały okraszone jodłowaniem, wiarą i receptą, iż wszystko ma swoją porę, a potknięcia i porażki to nie koniec świata.„To miło, iż coś tak dobrego, genialnie i dowcipnie opowiedzianego, wyszło spod pióra mojej krajanki, Ewy Maćkowiak.

A to dopiero druga część. I co ja dzisiaj będę czytał tak długo, jak ukaże się trzecia? Póki co, gorąco polecam obie książki”.Zbigniew Zamachowski

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.