Menu

TO/okł. Filmowa 2

Cechy produktu

  • ISBN 9788381257572 
  • Autor Stephen King 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Ilość stron 1104 
  • Rok wydania 2019 

Opis

najistotniej przerażająca powieść króla grozy.Doceniona przez miliony czytelników na całym świecie.Ciebie też porwie.Dla dzieci miasteczko Derry jest całym światem. Dla dorosłych, którzy za każdym razem wiedzą wszystko najlepiej, to po prostu rodzinne miasto – swojskie, porządne, idealne do życia.

Ale to dzieci widzą – i czują – co tak strrrasznie różni Derry od innych miejsc. W kanałach miasteczka zalęgło się TO. Bliżej nieokreślone, przybiera najróżniejsze postacie – klauna, ogromnego ptaszyska, głosu w rurach.

Poluje na dzieci. Tylko dzieci potrafią dojrzeć TO. I to one stają do walki z potworem.Mijają lata, dzieci opuszczają rodzinne miasto. Zgroza i potworności trwają głęboko pogrzebane i przykryte całunem zapomnienia… do czasu, aż już jako dorośli nie zostaną wezwani, żeby raz jeszcze stanąć do walki z TO, które miota się w zakamarkach ich pamięci, zamieniając dawne koszmary w przerażającą rzeczywistość.W 1990 roku na podstawie To nakręcono serial telewizyjny.

Na adaptację kinową przyszło czekać prawie 30 lat. Reżyser Andres Muschietti zdecydował się na podzielenie akcji na dwa filmy. Pierwszy, który wszedł na ekrany w 2017 roku, demonstruje historie dzieci.

W drugim, z gwiazdorską obsadą – m.in. Jessica Chastain, James McAvoy i Bill Skarsgärd – pojawiają się one już jako dorośli.Premiera To: Rozdział 2 już 6 września 2019 roku!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.