Menu

Trudne życie seksoholika

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004751 
  • Autor Wojciech Tadkowski 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 193 
  • Rok wydania 2016 

Opis

„trudne życie seksoholika” Wojciech Tadkowski to swego typu seksualny życiorys mężczyzny „funkcjonującego” w okresie pomiędzy latami przed drugą wojną i współczesnością.

Książka gromadzi opis seksualnej sfery życia głównego bohatera – Roberta. Równolegle jego życie biegło w innych płaszczyznach – nauki, pracy, zdobywania pozycji społecznej, sztuki i kultury. Sex jednak przeplata się niemalże z każdą z tych płaszczyzn, niekiedy nawet dominował. Robert był bez dwóch zdań człowiekiem seksualnie nadpobudliwym, seksoholikiem z potrzeby i świadomego wyboru. Potrzebę seksu, pozbywania się napięcia, odczuwał już w pierwszych latach wieku szkolnego. Książka prowadzi czytelnika przez bezpruderyjne opisy jego uświadomienia, pierwszych seksualnych fascynacji, pierwszej miłości i pierwszych stosunków seksualnych ze starszymi od niego kobietami. Jego organizm domagał się codziennego seksu, więc, zwłaszcza w młodości, nie zwracał specjalnej uwagi na wiek i wygląd partnerek.

Sceny opisywane w książce nie są ani nadmiernie brutalne, ani również nie odbiegają od tego, co większość czytelników zna z własnych doświadczeń, marzeń, albo z obserwacji otoczenia.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.