Menu

Trylogia mocy i szału 1. Więź

Cechy produktu

  • ISBN 9788376867755 
  • Autor Anna Lewicka 
  • Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 315 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Korzystając z zimowej przerwy międzysemestralnej, Alicja, warszawska studentka, postanawia wybrać się w Bieszczady. Zupełnie nie spodziewa się jednak dramatycznej zmiany pogody i poprzez swoją lekkomyślność ulega poważnemu wypadkowi.

Zostaje szczęśliwie uratowana poprzez mieszkającego samotnie w okolicy Wiktora, mającego za towarzysza jedynie sporego, szarego wilczarza.Uwięzieni przez wielodniową śnieżycę Alicja i Wiktor zaczynają zbliżać się do siebie i zauważać, że choć wydają się pochodzić z kompletnie różnorodnych światów, to jednak łączy ich o dużo więcej, niżeli którekolwiek z nich mogło przypuszczać.

rozpoczyna się między nimi rodzić uczucie, starają się z nim walczyć, ponieważ każde z nich nosi w sobie tajemnicę i dziedzictwo, mogące okazać się równocześnie błogosławieństwem, jak i przekleństwem.Więź to rozgrywająca się w malowniczym otoczeniu zasypanych śniegiem, zimowych Bieszczad, pełna magii historia o przeznaczeniu i miłości dwojga ludzi, których z pozoru dzieli niemal wszystko.

To opowieść o mocy i szale, o więzi większej niżeli czas, i sekretach, skrywających mrok i niebezpieczeństwo...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.