Menu

Trzy oznaki pracy, która nie daje szczęścia

Cechy produktu

  • ISBN 9788380872950 
  • Autor Patrick Lencioni 
  • Wydawnictwo MT Biznes 
  • Ilość stron 250 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Brak satysfakcji z realizowanej pracy wpływa nie tylko na los jednostek, ale także na los całych firm. Niezadowolenie pracowników przekłada się bezpośrednio na sprawność, rotację kadr, a także morale, co w końcu musi odbić się na kondycji finansowej przedsiębiorstwa. Remedium jest na wyciągnięcie ręki,niedużo kto po nie sięga. W swojej szóstej i najistotniej oczekiwanej opowieści autor bestsellerów z listy „New York Timesa”, Patrick Lencioni, prezentuje przełomowy, a jednak nad wyraz prosty model działania, który pozwala na uzyskanie satysfakcji z każdej pracy.

Lencioni demonstruje istotnie interesującą opowieść o Brianie Baileyu, przedwcześnie emerytowanym menedżerze, który poszukuje sensu w swej karierze i życiu. Przez serię zaskakujących wydarzeń odkrywa trzy uniwersalne przyczyny nieszczęścia i frustracji w pracy oraz narzędzia pozwalające je pokonać. Brian musi stawić czoła różnym aspektom własnej osobowości i osobowości innych ludzi, które powodują, iż brak poczucia szczęścia w pracy jest zjawiskiem tak powszechnym w wielu organizacjach.

Bez względu na to, czy jesteś kierownikiem, który chce zapewnić firmie kulturową przewagę konkurencyjną, menedżerem próbującym zaangażować i zmotywować swoich pracowników, czy także pracownikiem poszukującym spełnienia w pracy, niniejsza książka zapewni ci natychmiastową ulgę i nadzieję.

***

PATRICK M. LENCIONI jest założycielem The Table Group, marki konsultingowej specjalizującej się w rozwoju zespołów kierowniczych i promowaniu zdrowia organizacyjnego. Jako konsultant i szanowany mówca współpracował z tysiącami kierowników wyższego szczebla, równocześnie w przedsiębiorstwach z listy Fortune 500 i inicjujących działalność firmach wysokich technice, jak i uniwersytetach i firmach typu non profit. Lencioni jest autorem sześciu książek, w tym także bestsellera z listy „New York Timesa” – Pięć dysfunkcji pracy zespołowej."


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.