Menu

Trzy tajemnice. Sen, który odszedł. Piecyk, czapeczka i budyń. Tajemnica Malutkiej

Cechy produktu

  • ISBN 9788381941259 
  • Autor Anna Onichimowska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Zbiór trzech opowiadań dla najmłodszych czytelników.„SEN, KTÓRY ODSZEDŁ”Tomek, który nie może zasnąć, wyrusza w towarzystwie swego pluszowego przyjaciela, zająca Filipa, na poszukiwanie snu. Wędrują uśpionymi ulicami miasta, a potem jadą pociągiem, aż spotykają tajemniczego mężczyzny w Kapeluszu...Opowiadanie dla młodszych dzieci, uhonorowane w 2001 roku nagrodą Polskiej Sekcji IBBY „Książka Roku”.

„PIECYK, CZAPECZKA I BUDYŃ”Bajka o dwóch niezwykłych sąsiadach – Wielkim Trollu, żyjącym na szczycie lodowej góry, i malutkim Pufku, mieszkającym u jej podnóża. Jednak mieszkali tuż obok siebie, nic o sobie nie wiedzieli.

Pewnego dnia obfity Troll porwał Pufka wraz z jego domkiem do swojego górskiego zamczyska! Czy chciał go uwięzić, czy przestraszyć? A może chciał go zaprosić na poobiednią herbatkę i pokazać mu swoją linię płatków śniegu? Jest to historia o tym, jak trudno jest się czasem porozumieć, i o tym,za każdym razem warto próbować„TAJEMNICA MALUTKIEJ”Opowieść o Tajemnicy, Trochę Innej Dziewczynce i jej babci.

O sile marzeń o tym, iż inność nie zawsze musi w życiu przeszkadzać. Rozpisana na dwa głosy – niewielkiej Uli i jej tatusia, z którym wspólnie wymyślają sobie bajkę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.