Menu

Twój dzień, Twoje życie. Holistyczna filozofia bycia

Cechy produktu

  • ISBN 9788328366862 
  • Autor Aubrey Marcus 
  • Wydawnictwo Septem 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Aby żyć pełnią radosnego, szczęśliwego życia, trzeba pamiętać o wielu ważnych sprawach: zdrowym odżywianiu, pozytywnym myśleniu, przychylnych i rozwijających relacjach z innymi ludźmi, dobrej formie, sprawnej i zarazem satysfakcjonującej pracy -, a także o bezliku innych.

Ten natłok może sprawić, że gdy skoncentrujemy się na jednej kwestii, stracimy z oczu inne. Zapobiega to dokonanie prawdziwej zmiany w życiu: nawet jeśli uda się osiągnąć wymarzoną sylwetkę czy sukces w pracy, może się okazać,równocześnie ucierpiały na tym relacje z ukochaną osobą albo pojawiły się kłopoty ze zdrowiem.

potrzebne jest więc przyjęcie innego, holistycznego podejścia do siebie.Ta książka przekona Cię, iż możesz zaprogramować i przeprowadzić wyjątkowo sprawną transformację swojego życia właśnie dzięki holistycznemu podejściu do...

pojedynczego dnia. Dowiesz się, w jaki sposób osiągnąć perfekcyjną kontrolę nad wszystkimi ważnymi aspektami życia, począwszy od przejęcia pełnej kontroli nad jednym dniem swojego życia. Jeśli tylko masz dość odwagi, by po raz pierwszy przeżyć jeden dzień świadomie i krok po kroku dokonywać słusznych wyborów, już wkrótce wynajdziesz się na drodze do życia pełnego koloru, witalności, zadowolenia i przyjemności.

W tej metodzie bowiem nie chodzi o ograniczanie się i odmawianie sobie miłych rzeczy: dzięki holistycznej filozofii optymalizacji w pełni wykorzystasz każdą chwilę!Dowiedz się, jak w dniu pod kontrolą:obudzić się i przygotować do działaniazaplanować zdrowe posiłki i uzupełnić je o ważne elementywykorzystać czas, który spędzasz w samochodzieefektywnie pracowaćzadbać o formę, zabawić się i zadbać o najbliższych,zasypiać, aby zapewnić sobie całkowitą regenerację i odpoczynekNie ma rzeczy ważniejszych ponad ten jeden dzień!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.