Menu

Tylko morze zapamięta

Cechy produktu

  • ISBN 9788381940108 
  • Autor Monika A. Oleksa 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Po dwunastu latach za granicą, Maks wraca do rodzinnego, nadmorskiego miasteczka, żeby zająć się chorą matką. Wyjechał stąd z zamiarem żeby nigdy nie wrócić, po tym, jak odeszła od niego kobieta jego życia.

Odległa Islandia wydawała się genialnym miejscem żeby zapomnieć i odzyskać spokój, którego zabrakło mu po rozstaniu z Beatą. Teraz jednak musi porzucić uporządkowane i wtłoczone w ascetyczne ramy obecne życie i zmierzyć się z przeszłością, która nie daje o sobie zapomnieć.

Maks po raz kolejny przekonuje się, że to los kreśli scenariusz życia człowieka, a on sam nie ma na to żadnego wpływu… Akcja powieści toczy się w drobnej rybackiej wiosce nad Bałtykiem, który późną jesienią wygląda zupełnie inaczej niżeli latem.

Nieodmiennie jednak czaruje swym surowym efektownem i potęgą żywiołu, w naturalny sposób splatając się z życiem głównych bohaterów – Maksa, Beaty i Irki. Trzymająca w napięciu do ostatniej chwili tajemnica sprawi, że czytelnik nie odłoży książki zanim nie przewróci ostatniej strony…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.