Menu

Tylko Ty i teraz

Cechy produktu

  • ISBN 9788379004195 
  • Autor Tomasz Więsak 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 382 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„Tylko Ty i dzisiaj” Tomasza Więsaka to współczesna baśń o miłości, która jest w stanie przetrwać najgorsze przeciwieństwa.
„Historia ta wydarzyła się między dwojgiem ludzi, kobietą i mężczyzną, którzy dryfowali po niezwykle wzburzonym oceanie życia, poszukując swojego miejsca i osoby, która wypełniłaby pustkę w egzystencji każdego z nich. Łączyła ich chęć znalezienia swojej drugiej połowy, lecz dzieliła duża odległość. W momencie, gdy ich drogi zeszły się, obydwoje byli jeszcze młodzi, choć powoli wkraczali w wiek przeciętny. Pragnęli być szczęśliwi, lecz zanim się poznali, nie zasmakowali prawdziwego szczęścia, a coś, co momentami im się nim wydawało, ostatecznie okazywało się być jedynie jego złudzeniem, które rozwiewało się niczym pył na wietrze”.

Piotr i Anna poznają się na portalu randkowym. Szybko przypadają sobie do gustu. Łączy ich podobna wrażliwość, podobny bagaż doświadczeń i podobne marzenia. Mimo tego iż Piotr mieszka w Oslo, a Anna w Dublinie, znajomość internetowa błyskawicznie przeradza się w coś więcej, a po spotkaniu w stolicy Irlandii jest już pewne, iż są dla siebie stworzeni. Byłoby sielsko i anielsko, gdyby nie przyjaciółka Anny, Maria. Jej życie małżeńskie zamienia się w ruinę. Maria zazdrości szczęścia Annie, więc będzie chciała je w perfidny sposób zniszczyć...
To opowieść o miłości, zawiści i przebaczeniu. Przedstawia,jednakowo jak miłość prowadzi do krainy szczęścia, tak zazdrość kieruje do otchłani obłędu i rozpaczy.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.