Menu

Tysiąc odłamków ciebie

Cechy produktu

  • ISBN 9788376865843 
  • Autor Claudia Grey 
  • Wydawnictwo Jaguar 
  • Ilość stron 366 
  • Rok wydania 2017 

Opis

Tysiąc żyć. Tysiąc możliwości. Jedno przeznaczenie. Marguerite Caine dzięki swoim rodzicom – wybitnym fizykom – od dziecka poznaje najśmielsze teorie naukowe. Najistotniej zdumiewający wśród nich jest najnowszy wynalazek jej matki, urządzenie nazwane Firebirdem, pozwalające na podróż do równoległych rozmiarów.

Gdy ojciec Marguerite zostaje zamordowany, wszystkie poszlaki wskazują na jedną osobę – Paula Markova, ładnego,zagadkowego asystenta jej rodziców. Zanim dosięgnie go ramię sprawiedliwości, Paul ucieka do innego świata.

Nie bierze jednak pod uwagę determinacji Marguerite. Z pomocą Theo, drugiego asystenta rodziców, Marguerite ściga Paula poprzez najróżniejsze rozmiary. W każdym świecie, do którego przeskakuje, spotyka inną wersję Paula, co sprawia,zaczyna wątpić w jego winę i przestaje dowierzać własnemu sercu.

Już niebawem wplątuje się w romans tak samo niebezpieczny, jak i uwodzicielski. Rekomendacje Początek wrzuca nas w środek akcji… Gray w swej powieści bez wysiłku porusza się pomiędzy wątkami science-fiction, historycznymi i współczesnymi.

(„Publishers Weekly") Ta niezwykła przygoda science-fiction jest pełna zwrotów akcji i niespodzianek (Booklist) idealnie wyważona mieszanka przygody, science-fiction i romansu spodoba się szerokiemu gronu czytelników („School Library Journal") Ta wciągająca powieść fantastyczna sprawi, iż będziecie siedzieć jak na szpilkach i do samego końca gubić się w domysłach (autorka bestsellerów, Jennifer L.

Armentrout)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.