Menu

Tysiąc róż - Magda Rem (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788380974852 
  • Autor Magda Rem 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 384 

Opis

Michał i jego żona Elżbieta wiodą spokojne życie w domu na uboczu. Regularnie włączają zraszacz, rozmawiają z sąsiadem, odwiedza ich listonosz, posiadają swoje nawyki i zwyczaje. O stałej porze słychać stukot maszyny do pisania. Bo Elżbieta jest pisarką modnych romansów, Michał zaś grafikiem projektującym okładki.

Tak było. Jeszcze do wczoraj.

Bo już tak nie będzie.

Jedna chwila zmienia ich życie w teatr pozorów. Tylko kto w nim obsadza role?

perfekcyjnie skonstruowana powieść psychologiczna z elementami thrillera. Hitchcockowskie klimaty – atmosfera rodem z „Psychozy"… i wyczekiwanie na pojawianie się matki Normana.

Magda Rem urodziła się w Koninie, ale od lat mieszka w Anglii. Wyjechała tam z rodzicami jako nastolatka w 1999 roku. Założyła polsko-angielską rodzinę, pracuje jako grafik komputerowy, a powieści – czytane przez nią, dzisiaj zaś także przez nią pisane - stanowią jej sposób na rutynowy kontakt z językiem ojczystym, bo w Polsce bywa rzadko. Uważa, iż o człowieku i jego wrodzonych prawidłowych skłonnościach więcej mówią ludzkie zbrodnie niżeli zacne uczynki. To brutalny kontrast sił i zamiarów sprawia, iż życie ludzkie bywa rozpaczliwie dramatyczne. Żeby o tym opowiedzieć, trudno sobie wymarzyć lepszy gatunek od thrillera.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.