Menu

Uczyć czy nauczyć?

Cechy produktu

  • ISBN 9788379000869 
  • Autor Barbara Megersa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 71 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Uczyć, czy nauczyć? - Barbary Megersy prezentuje prekursorskie metody wprowadzania słownictwa obcojęzycznego, które były testowane na własnych dzieciach. Autorką książki jest doświadczony nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego z długoletnim stażem pracy w szkołach publicznych oraz szkołach językowych. Z sukcesami udziela korepetycji we własnej szkole językowej. Z zamiłowania jest nauczycielem języków obcych. Mąż obcokrajowiec, który nieprzeciętnie mówi po polsku, ponadto podsuwał pomysły jak produktywnie nauczyć języka obcego, ponieważ sam musiał nauczyć się mówić płynnie po polsku.

Autorka zawsze starała się szukać metod i sposobów, by jak najprościej i efektywnie nauczyć języka obcego. Aktualnie naucza już drugie pokolenie, którego rodzice wspominają efektywne pionierskie metody nauczania i chcą, żeby ich dzieci ponadto w ten sposób przyswoiły język obcy. Autorka czerpie olbrzymią satysfakcję w momencie, gdy widzi jak jej kursanci porozumiewają się z obcokrajowcami i unosiją swoje oceny w szkole publicznej.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.