Menu

Ukryci w miłości - Ponadczasowe historie miłosne - Barbara Cartland (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788711728307 
  • Autor Barbara Cartland 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Ilość stron 127 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Nadina jest piękną, młoda opiekunka niepokaźnej Rahim na tureckim dworze. Jej życie jest pasmem podróży, które niekoniecznie za każdym razem odbywały się wbrew jej woli. A we wszystkim niewątpliwie nie zawsze pomagała jej nieziemska uroda.

aktualnie pracuje jednak jako nauczycielka francuskiego u Nannka Osmana. Ten jest niezwykle zadowolony ze swej zdobyczy. Pewnego dnia młodej Nadine przytrafia się niesamowita przygoda. Przyjdzie jej uratować angielskiego panicza Lyle Westleya.

Pełna strachu daje mu schronienie i ratuje przed śmiercią. Ten później okazuje się prawdziwą osobistością, z która niejedna panna wiązała swoje plany na życie. Opiekun Nadine, ojciec Rahim, ma jednak wobec niej inne plany.

Chce ją wydać za wielkiego wezyra, któremu ta wpadła w oko. Nadine jest przerażona tym pomysłem, nie ma jednak zbyt wile siły, by przeciwstawić się swemu panu. Na szczęście ona pomogła kiedyś Lyleowi, więc teraz i on odwdzięczy się pomocą.

Czy tylko o pomoc będzie chodziło? Czy obfity wezyr odpuści walkę o wybrankę?

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.