Menu

Umysł doskonały

Cechy produktu

  • ISBN 9788366436015 
  • Autor Norman Rosenthal 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2019 

Opis

rozszerz możliwości swojego umysłu dzięki metodzie użytkowanej poprzez dużych tego świata!Wizjonerzy, artyści, a także znani potentaci i gwiazdy filmowe zawdzięczają swój sukces wyjątkowo prostej i przystępnej dla każdego metodzie, która pomaga użyć pełnię możliwości intelektualnych i zwiększyć kreatywność!Dzięki ćwiczeniom relaksacyjnym opisanym w tej książce powiększysz niepodatność na stres, staniesz się bardziej efektywny i poczujesz przypływ kreatywnej energii.

Ten stan będzie od dzisiaj stałą kondycją twojego nieprzeciętnego umysłu.Znany psychiatra zdradza rewolucyjny sposób na osiągnięcie pełni możliwości umysłowych, który jest oparte na medytacji transcendentalnej.

Zmaksymalizujesz szanse na osiągnięcie sukcesu, trwale pogłębisz codzienną świadomość, a także zapewnisz sobie optymalną efektywność.Metoda opisana przez Rosenthala to nie tylko narzędzie do walki ze stresem.

To brama do stanu, w którym możesz osiągnąć rzeczy, o których dotąd się nie śniło.Włącz pełnię możliwości swego wspaniałego umysłu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.