Menu

Upowszechnianie Animacja Komercjalizacja kultury

Cechy produktu

  • ISBN 9788301204020 
  • Autor Józef Kargul 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Naukowe PWN 
  • Ilość stron 380 
  • Rok wydania 2012 

Opis

Historia upowszechniania kultury w Polsce Zmiany w postrzeganiu, traktowaniu, dystrybucji, udostępnianiu i praktykowaniu kulturyKoncepcje, formy i idee uczestnictwa w kulturzeInstytucje upowszechniania kulturyZnaczenie animacji kultury i rola animatorów w społeczeństwieWzory aktywności kulturalnej PolakówPodręcznik dedykowany dla: - studentów pedagogiki, kulturoznawstwa, antropologii kultury, socjologii- nauczycieli akademickich, pracowników naukowych zajmujących się rozwojem kultury w Polsce- pracowników instytucji związanych z upowszechnianiem kultury, działalnością z zakresu animacji społeczno-kulturalnej- wszystkich zainteresowanych kulturą w Polsce Józef Kargul – profesor zwyczajny, kierownik Zakładu Pedagogiki Społecznej i Poradoznawstwa w Dolnośląskiej Szkole Wyższej, członek Senatu DSW.

Członek rady redakcyjnej „Edukacji Dorosłych” oraz zespołu redakcyjnego „Biblioteki Edukacji Dorosłych”. Autor wielu prac z zakresu andragogiki, pedagogiki społecznej, problematyki kultury i jej upowszechniania, w tym książki Od upowszechniania kultury do animacji kulturalnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.