Menu

Uwalnianie bogini. Radykalna rewizja duchowości feministycznej

Cechy produktu

  • ISBN 9788365601414 
  • Autor Lasara Firefox Allen 
  • Wydawnictwo Illuminatio 
  • Ilość stron 244 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"

Uwalnianie bogini to rewolucyjny przewodnik poświęcony dekonstrukcji duchowości feministycznej. To po części magiczna inkantacja, po części feministyczny manifest oraz księga równouprawnienia i wreszcie przewodnik ku zbiorowej emancypacji.

podczas gdy archetyp Dziewicy, Matki i Staruchy jest ściśle związany z kobiecą biologią i fizycznymi etapami jej życia, autorka proponuje model pięcioczęściowej formy bogini, który uwalania kobiety z kajdan systemu reprodukcyjnego. Ta rewolucyjna zmiana koncepcji kobiecej boskości uwzględnia przeróżne cykle w życiu kobiety: początek, potencjał, tworzenie, mistrzostwo i mądrość, dając wyraz potężnej i płynnej naturze pań we współczesnym świecie.

Dzięki tej książce poznasz szczegółowo naturę pięciu archetypów, boginie przynależące do archetypów, sfery życia odpowiadające tym archetypom, a także dowiesz się, jak wytwarzać relacje z poszczególnymi archetypami.

"


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.