Menu

Uwierz w siebie i działaj. Pokonaj wątpliwości, zostaw przeszłość za sobą i odkryj swój potencjał

Cechy produktu

  • ISBN 9788328350854 
  • Autor Brian Tracy;Christina Stein 
  • Wydawnictwo Helion 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Jeśli jesteś szczęśliwy, zdrowy, radosny, masz grupę przyjaciół i kochasz siebie - nie Ci potrzeba tej książki. Jeżeli jednak jest odwrotnie, być może popełniasz jakiś błąd w swym sposobie myślenia i źle reagujesz na to, co się dzieje dookoła.

Może blokują Cię negatywne lub pesymistyczne myśli i przekonania, przez co nie potrafisz przyjąć nastawienia typowego dla człowieka sukcesu. Już czas, byś nauczył się nowej strategii, dzięki której najszczęśliwsi i najbardziej spełnieni ludzie osiągają swoje cele i zdobywają to, czego pragną.Ta książka uzmysłowi Ci, iż klucz do szczęśliwego życia spoczywa w Twoich dłoniach.

Niekiedy starczy śladowa zmiana,doznać potężny przypływ mocy i szczęścia. Dowiesz się, jak rozpoznać te ukryte, powstrzymujące Cię blokady i jak je i jak wyzwolić ogromne pokłady energii, entuzjazmu i oczekiwań, żeby skierować je tam, gdzie chcesz.

Poznasz sprawdzone metody i koncepcje, które mogą odmienić Twoje życie. Zorientujesz się, jak mrocznym, powszechnym i mocnym źródłem niezadowolenia są nieprawdziwe, ograniczające przekonania. Jeśli tego zapragniesz, dzięki lekturze tej książki wyzbędziesz się ich i odmienisz swoje życie.

Już wkrótce możesz głęboko odczuwać piękno każdego dnia - i radować się życiem!Dzięki tej książce: dowiesz się, jak negatywne wzorce myślowe wpływają na osobowość, poglądy i decyzje zidentyfikujesz i zlikwidujesz negatywne wzorce myślowe odzyskasz kontrolę nad własnymi myślami, uczuciami i działaniami powiększysz niepodatność na niepowodzenia nauczysz się akceptować nieoczekiwane życiowe zawirowania nigdy nie powrócisz do dawnych negatywnych wzorców myślowychUwolnij w sobie ogromne pokłady energii, entuzjazmu i pragnień!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.