Menu

Uziemieni

Cechy produktu

  • ISBN 9788381543392 
  • Wydawnictwo Zielona Sowa 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Przed windą w jednym z wieżowców czekają: kujon, oszust, dziecięcy celebryta, grzeczna dziewczynka, psychofanka i dupek.Sasha chce tylko dostarczyć paczkę pod wskazany adres. Hugo uważa, że jest najprzystojniejszym kolesiem w windzie, i bez najmniejszego skrępowania obczaja Velvet.

Ta z kolei genialnie wie, co oznacza każde spojrzenie, którym wszyscy ją obdarzają, gdy usłyszą jej imię, i dochodzą do wniosku, iż raczej nie pasuje do jej twarzy… i do głosu w sumie też nie. Dawson, który kiedyś był gwiazdą telewizji, a w tej chwili nie jest już tak przystojny jak dawniej – ma nadzieję, iż nikt go nie rozpozna.

Kaitlyn, mająca problemy ze wzrokiem nastolatka, która w życiu się do tego nie przyzna i która miała kiedyś plakat z Dawsonem powieszony nad łóżkiem. Joe, który wcale nie powinien tu być, lecz jako jedyny NAPRAWDĘ CHCE tu być.

I jeszcze jedna osoba, która będzie ich łączyła tego samego dnia każdego kolejnego roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.