Menu

W innych wymiarach - Joanna Piłatowicz

Cechy produktu

  • ISBN 9788379003655 
  • Autor Joanna Piłatowicz 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 200 
  • Rok wydania 2015 

Opis

„W innych rozmiarach” Joanny Piłatowicz to kolejny zbiór opowiadań z gatunku fantasy.

Tematyka nadal w formie metafor jak w pierwszej książce autorki „Opowieści z pogranicza światów”, lecz nie jest jej kontynuacją, dotyczy jednak wciąż ważnych spraw w egzystencji człowieka. Poruszane tematy w poszczególnych opowiadaniach to kwestie wiary w przeznaczenie, reinkarnację, w wyższą instancję osobistej filozofii, złożoność psychiki człowieka, relacja z innymi i ze światem.

Na przykład opowiadanie „Pociągi” to metafora na kierunek, w którym podąża człowiek, ku szczęściu bądź odwrotnie. W innej treści „Precz demonie” w najbardziej lekki z możliwych sposobów poruszona jest tematyka opętań poprzez niepożądane byty. W noweli „Zima” następuje personifikacja pory roku,która jest wzmianka, iż duchy przyrody być możemają swoje problemy, a nie tylko Ziemianie.

Lektura jest lekka, luźna, przeznaczona, żeby inspirować, bawić, wprowadzać w dobry nastrój. Czasami pojawiają się dialogi i rozmowy usłyszane tu i ówdzie, jednak jakiekolwiek podobieństwo do bohaterów opowiadań jest całkowicie przypadkowe.


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.