Menu

W kierunku zachodzącego słońca - Halina Strzelecka (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381192484 
  • Autor Halina Strzelecka 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 291 
  • Rok wydania 2018 

Opis

urocze place i magiczny klimat uliczek Paryża. Pieszczący nozdrza aromat belgijskiej czekolady. Mrożący krew w żyłach widok niezliczonej ilości antylop gnu atakowanych poprzez krokodyle podczas przeprawy przez afrykańską rzekę. Namiętność i nieoczekiwane zwroty akcji.

Susana po ukończeniu studiów podejmuje odpowiedzialną pracę. Musi tylko zerwać toksyczną znajomość ze swym chłopakiem Robem. Nie wzięła jednak pod uwagę zagrożenia ze strony mężczyzny. Niezwykłe umiejętności Susan zapewniają jej szybki awans. Jednak niepokojącym staje się zbytnie zainteresowanie szefa jej osobą. W drodze powrotnej z pierwszej podróży służbowej, na berlińskim lotnisku poznaje nieszablonowego Williama. Wydaje się, iż ich drogi rozchodzą się w Nowym Jorku w chwili, gdy niespodziewanie zjawia się Rob. Jego dziwna wizyta nie pozostaje obojętna na bieg wydarzeń. Susan bez trudu pokonywała wszelkie bariery wcześniej związane z nauką, a następnie z pracą, czego niezaprzeczalnie nie może powiedzieć o życiu prywatnym.

Co czeka ją w trakcie kolejnych wyjazdów. Jak potoczą się dalsze losy przystojniaka, który nie może wyrzucić z pamięci ładnej dziewczyny. Co będzie im informacje dostać od losu radość czy smutek, miłość czy cierpienie?


gratisowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.