Menu

W labiryncie smoków

Cechy produktu

  • ISBN 9788381168014 
  • Autor Marie Brennan 
  • Wydawnictwo Zysk i S-ka 
  • Ilość stron 340 

Opis

Lady Trent, niestrudzona badaczka smoków, wyrusza szukać przygód na niebezpiecznych pustyniach Achii

W czwartym tomie swoich pamiętników Izabela, lady Trent, zapalona przyrodniczka, udaje się do pustynnej Achii, żeby kierować tajnym projektem wojskowym swojego rządu. Tutaj wreszcie ma okazję badać smoki z bliska, zarówno w niewoli, jak i w ich środowisku naturalnym. Jednak te solidne bestie nie stanowią jedynego niebezpieczeństwa. Izabela jak głównie musi walczyć z bezduszną biurokracją, uprzedzeniami i niechęcią władz oraz osobistą wrogością miejscowego szejka. Na domiar złego zagrażają jej agenci obcego wywiadu, próbujący sabotować jej działalność. Wszystko to jednak blednie wobec perspektywy prowadzenia badań nad ukochanymi smokami, na dodatek z mężczyzną jej życia u boku. A w trakcie wyprawy na pustynię Izabela dokonuje odkrycia na skalę światową, które rzuci całkiem świeże światło na przedmiot jej studiów...

„Mieszanka nauki i fantastycznych stworzeń wciąż na najwyższym poziomie”.

„Publisher’s Weekly”

„W tych kronikach jest potęga baśniowych i historycznych podróży i cierpki humor, który jest aktualny w każdej epoce - przeszłej, obecnej czy przyszłej”.

„Locus”

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.