Menu

W ukryciu - ebook

Opis

Nim siądziesz do lektury, przejrzyj, czy należycie pozamykałeś drzwi.

Bestsellerowa amerykańska pisarka po raz kolejny raczy nas przerażającą historią,

która przyprawia o gęsią skórkę i trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Bobby Dodge, niegdyś snajper w Stanowym Wydziale do Zadań Specjalnych Policji w Massachusetts, dziś świeżo upieczony detektyw zostaje poproszony przez sierżant policji bostońskiej, D.D Warren, o pomoc w rozwikłaniu tajemniczej zbrodni sprzed lat.

W ruinach dawnego szpitala psychiatrycznego grupa dzieciaków dokonała przypadkiem przerażającego odkrycia. W podziemnej kryjówce bezwzględny morderca pozostawił przed laty swoje trofea. Wszystkie były niepokaźne. Wszystkie były nagie. Wszystkie płci żeńskiej. Małe dziewczynki skulone w środku transparentnych worków na śmieci.

Śladów jest mało, zaledwie kilka dowodów zebranych na miejscu zbrodni, w tym medalion przywieszony do jednego z worków, na którym wygrawerowano imię „Annabelle M.Granger". Bobby nie przypuszcza choćby, jak skomplikuje się sprawa, gdy okaże się, że prawdziwa Annabelle żyje, a ktoś w dalszym ciągu czyha na jej życie.

Kolejny świetny thriller bestsellerowej amerykańskiej autorki. Dla zwolenników zagadek, suspensu i zaskakujących zwrotów akcji.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.