Menu

W ukryciu - ebook

Opis

Nim siądziesz do lektury, przejrzyj, czy należycie pozamykałeś drzwi.

Bestsellerowa amerykańska pisarka po raz kolejny raczy nas przerażającą historią,

która przyprawia o gęsią skórkę i trzyma w napięciu do ostatniej strony.

Bobby Dodge, niegdyś snajper w Stanowym Wydziale do Zadań Specjalnych Policji w Massachusetts, dziś świeżo upieczony detektyw zostaje poproszony przez sierżant policji bostońskiej, D.D Warren, o pomoc w rozwikłaniu enigmatycznej zbrodni sprzed lat.

W ruinach dawnego szpitala psychiatrycznego grupa dzieciaków dokonała przypadkiem przerażającego odkrycia. W podziemnej kryjówce bezwzględny morderca pozostawił przed laty swoje trofea. Wszystkie były minimalne. Wszystkie były nagie. Wszystkie płci damskiej. Nieduże dziewczynki skulone wewnątrz przezroczystych worków na śmieci.

Śladów jest mało, zaledwie kilka dowodów skategoryzowanych na miejscu zbrodni, w tym medalion przywieszony do jednego z worków, na którym wygrawerowano imię „Annabelle M.Granger". Bobby nie przypuszcza choćby, jak skomplikuje się sprawa, gdy okaże się, że prawdziwa Annabelle żyje, a ktoś w dalszym ciągu czyha na jej życie.

Kolejny nieprzeciętny thriller bestsellerowej amerykańskiej autorki. Dla miłośników zagadek, suspensu i zaskakujących zwrotów akcji.

...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.