Menu

Wagina - Catherine Blackledge (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381695923 
  • Autor Catherine Blackledge 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 464 

Opis

Jesteś szczęśliwą posiadaczką waginy? A może szczęśliwym wielbicielem waginy należącej do kogoś innego? Niezależnie od tego, jakiej udzielisz odpowiedzi, każda kolejna strona książki Catherine Blackledge będzie cię zaskakiwać i z każdej dowiesz się czegoś zupełnie nowego. "Wagina" to nie tylko znakomity portret najskrytszych tajemnic damskiego ciała,również bezpruderyjny obraz kobiecej seksualności w każdym jej aspekcie. Autorka książki łamie wszystkie tabu i żywiołowo manifestuje swój kult kobiecości, radość i dumę z posiadania waginy.

Dr Catherine Blackledge - brytyjska dziennikarka specjalizująca się w dziedzinie seksualności. Jej pierwsza książka, "Wagina", zyskała powszechne uznanie i została przetłumaczona na dziesięć języków. Catherine Blackledge jest dodatkowo autorką biografii astrologa Williama Lilly’ego. Urodzona w 1968 r. Mieszka w północno-zachodniej Anglii z mężem i córką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.