Menu

Wakacje u dziadków - Magdalena Zarębska (EPUB)

Cechy produktu

  • ISBN 9788375515619 
  • Autor Magdalena Zarębska 
  • Wydawnictwo Bis 
  • Ilość stron 144 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"Trojaczki Laura, Tymek i Amelia wyjeżdżają do dziadków na wieś na całe wakacje. Trochę będą tęsknić za rodzicami, którzy zostali w mieście, jednak ekspresowo zajęcia, z którymi nie miały do tej pory do czynienia, w całości zajmą im czas. Kupowanie nieznacznych kurczaków na targu, pielenie ogródka, pomoc babci przy sprzątaniu kościoła okażą się ciekawymi przygodami jak wyprawa do lasu po poziomki, jazda pociągiem czy spływ kajakowy. Aż żal będzie wracać do miasta!

Agent FBI J.T. McIntyre jest zdeterminowany, aby schwytać oszusta, który wielu osobom wyrządził krzywdę i zniszczył jego rodzinę. Pragnie, żeby sprawiedliwości stało się zadość, lecz też chce dokonać osobistej zemsty i nie pozwoli, żeby coś mu w tym przeszkodziło. Niejasna przeszłość Christiny sprawia, iż McIntyre nie jest pewien, po czyjej kobieta jest stronie.

Gdy diament znika, Christina i McIntyre prowadzą niebezpieczną grę w świecie pełnym chciwości, tajemnic i żądz, aż odkryją całą szokującą prawdę."


bezpłatny fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.