Menu

Ważki na kostce lodu

Cechy produktu

  • ISBN 9788381942072 
  • Autor Łucja Wilewska 
  • Wydawnictwo STORYBOX 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Kim tak naprawdę jestem? Czy tą uśmiechniętą, rozbawioną dziewczyną, którą wszyscy znają? Czy tą drugą: tą smutniejszą, która wciąż się martwi i narzeka?Życie Marty nie jest usłane różami, choć na pierwszy rzut oka takim właśnie się wydaje: mąż adwokat, dwie cudowne córki, własne mieszkanie w obszernym mieście… Dlaczego więc Marta się nie uśmiecha? Czemu nie cieszy się tak jak inni? Czy to dlatego, iż mąż wciąż chodzi podenerwowany i wszystko wskazuje na to, iż został zwolniony z pracy? Marta czuje, że coraz bardziej oddala się od niego, choć jednocześnie zależy jej na rodzinie.

Co stanie się, gdy na jej drodze pojawi się przystojny, zabiegający o jej względy policjant? Czy pozwoli mu zabrać się za rękę i poprowadzić w nieznane? I co wspólnego ma z tą opowieścią enigmatyczne zaginięcie jej ojca? Choć od tej tragicznej historii minęło już kilka korzystnych lat, a ojciec został pochowany na cmentarzu, to ponownie pojawi się w życiu Marty.

I on, i siostra Stella, pracująca na co dzień w szpitalu, który sama żartobliwie nazywa Hotelem wszystkich Świętych.Kogo posłucha Marta? Czemu będzie kibicować: sercu czy rozumowi? Czy kryminalna zagadka nie przekreśli jej miłosnych planów i co zrobi, gdy na drodze do szczęścia stanie nie tylko brutalny mąż, lecz też przystojny policjant, jego ojciec i dwa najprawdziwsze w świecie duchy? O tym musicie przekonać się sami.

Uwierzcie, że naprawdę warto.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.