Menu

Wędrówka dusz

Cechy produktu

  • ISBN 9788366520110 
  • Autor Michael Newton 
  • Wydawnictwo Illuminatio 
  • Ilość stron 360 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Międzynarodowy bestseller – ponad 600 000 sprzedanych egzemplarzy!Pierwsza tak wnikliwa i ważna książka odkrywająca tajemnicę nieprzemijalności ludzkiej duszy. Co czeka nas między nowymi wcieleniami?Dr Michael Newton (1931–2016), doświadczony hipnoterapeuta, autor bestsellerowych książek na temat życia po życiu, w „Wędrówce dusz” przedstawia niezwykłe historie swoich dwudziestu dziewięciu pacjentów.

Osoby te pod wpływem głębokiej hipnozy zdołały sięgnąć pamięcią do wspomnień z życia po śmierci, po poprzednich wcieleniach.Dzięki ich relacjom zawartym w tej książce znajdziesz odpowiedzi na pytania, które od zawsze zadaje sobie człowiek:Czy ludzka dusza jest ponadczasowa? Co czujemy w chwili śmierci i tuż po niej? Kim są duchowi przewodnicy? Dlaczego nasze dusze są przypisane do solidnych grup? Czym kierujemy się przy wyborze nowego ciała na Ziemi? Czym różnią się dusze na przeróżnych stopniach rozwoju: początkującym, przeciętnie-zaawansowanym i nowoczesnym? Jak i gdzie rozpoznać bratnią duszę na Ziemi? Jaki jest sens życia? „Wędrówka dusz” to książka, która zmienia życie oraz pomaga zrozumieć cel naszego istnienia na Ziemi.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.