Menu

Wiara, Nadzieja, Miłość

Cechy produktu

  • ISBN 9788381191579 
  • Autor Monika Jagodzińska 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 120 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Historia nastolatki z nadwagą, która nie akceptuje siebie i jest wyśmiewana przez rówieśników. Gdyby nie przyjaciółka i kochający rodzice, nie miałaby nawet z kim porozmawiać, gdyż wszyscy postrzegają ją jako nieatrakcyjną,,czarną owcę".

Diana postanawia, optymalnie zresztą, zmienić swoje życie i nastawienie do niego. Rozpoczyna realizować program,,NOWA JA". Zmienia nawyki żywieniowe, odcień włosów i styl ubioru. Z szarej myszki przemienia się w piękną, zdrową dziewczynę, którą wszyscy zaczynają akceptować.

Jak się okazuje, życie nie jest jednak tak kolorowe. Chorobliwe dbanie o linię sprawia, że dziewczyna popada w anoreksję. Czy uda się jej uporać z chorobą? Czy będzie potrafiła naprawdę zaakceptować siebie? Książka Moniki Jagodzińskiej,,Wiara, nadzieja, miłość" to wzruszająca opowieść o tym co w życiu najważniejsze – wierze, nadziei i miłości.

To historia o pokonywaniu choroby. Porusza nad wyraz ważne kwestie dotyczące okresu dojrzewania, a także uwrażliwia na problemy, z którymi mogą borykać się młodzi ludzie w tym nieprzystępnym czasie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.