Menu

Wielka księga - Basia

Cechy produktu

  • ISBN 9788726177664 
  • Autor Zofia Stanecka 
  • Wydawnictwo Saga 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Basia jest zabawną i mądrą przyjaciółką wszystkich przedszkolaków. Jej przygody pomagają dzieciom zrozumieć świat i uczą, jak zachować się w trudnych sytuacjach. W szerokiej Księdze zgromadzono siedem opowieści o Basi i jej rodzinie.

Część z nich bawi, część wzrusza, a część demonstruje trudne sytuacje. Wszystkie ilustrują sytuacje bliskie każdemu dziecku. Raz jest to gotowanie z tatą, raz podróż z mamą, a innym razem emocjonująca wyprawa na plac zabaw.

Młodzi czytelnicy wraz z Basią przeżywają zabawne przygody, które czekają na nich w przedszkolu, w domu, na zakupach, ale także wraz z nią przechodzą poprzez pierwsze kłopoty, czy stresujące sytuacje. Postać Basi tworzona poprzez Zofię Stanecką odpowiada rozwojowi jej rzeczywistych rówieśników.

Ma podobne marzenia, zainteresowania i lęki. Jest kopalnią pomysłów i twórczych zabaw, choć sama miewa i słabsze momenty. Jak każdy przedszkolak nie lubi sprzątać i bywa zazdrosna o młodsze rodzeństwo.

Basia wie jednak,za każdym razem może liczyć na swych mądrych rodziców. Przy ich wsparciu i odrobinie humoru okazuje się, że świat może być bezpiecznym miejscem, wypełnionym samymi dobrymi emocjami. Kolekcja o Basi przeznaczona jest dla dzieci w wieku 3-7 lat.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.