Menu

Winnetou, czyli krótki przewodnik po coachingu

Cechy produktu

  • ISBN 9788379002887 
  • Autor Artur Tołłoczko 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 68 
  • Rok wydania 2014 

Opis

„Winnetou, czyli niedługi przewodnik po coachingu” Artura Tołłoczko to zapis spotkań z wyimaginowaną klientką Beatą. Coaching jest bowiem jedną z form indywidualnego uczenia się w celu podniesienia jakości życia i kompetencji zawodowych. Polega na wyciąganiu z osoby uczącej się drzemiącego w niej potencjału i rozwijaniu go. Autor w szczególnie jasny sposób prezentuje, czym jest zjawisko coachingu i jakie są jego typy. Pozwala nam „wejść” na sesję, która, mimo iż jest wymyślona, pozwala poznać, jak wygląda praca z trenerem. W trakcie pracy ze specjalistą uczestnicy pogłębiają swoją świadomość, poznają co jest dla nich ważne, jakie wartości decydują o ich życiowych i zawodowych wyborach. Autor poprzez sporo lat zajmował się coachingiem operacyjnym, a od 2008 roku prowadzi sesje coachingu holistycznego. Każda z nich jest czymś specyficznym, jednostkowym.

Zapoznając się z tą pozycją czytelnik będzie mógł wyobrazić sobie, jak może wyglądać spotkanie z coachem. „Winnetou powiedział kiedyś, że przyszłość jest jak książka, której jeszcze dotychczas nie czytaliśmy. Coaching dotyczy w szerokiej mierze właśnie przyszłości tej, której nikt z nas nie zna. Uczestnicząc w sesjach przedstawionego zjawiska, klient buduje własną przyszłość. Zamiast czekać na gotową, stworzoną już przez kogoś książkę, pisze ją sam, dla siebie”.


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.