Menu

Wioska kłamców

Cechy produktu

  • ISBN 9788366431904 
  • Autor Hanna Greń 
  • Wydawnictwo Czwarta Strona 
  • Rok wydania 2020 

Opis

„Już po przeczytaniu pierwszych stron po prostu nie sposóbsię od książki oderwać. Gorąco polecam!” Ewa Kasprzyk„Zarwałam noc! Wybierzcie się do Strzygomia,odizolowanej od świata wioski, gdzie króluje zbrodnia.Nie będziecie chcieli wracać”.

Marta Matyszczak Niektóre tajemnice najlepiej wziąć ze sobą do grobu…Po odejściu z pracy w policji Dioniza Remańska postanowiła wyszukać zabójcę swego ojca. Jego intrygująca śmierć od pewnego czasu nie dawała jej bowiem spokoju.

wprawdzie oskarżeni o tę zbrodnię zostali już skazani na długie lata w więzieniu, jednak Dioniza nie wierzy w ich winę. Przyjeżdża do wioski, w której mieszkają rodziny skazańców, by przeprowadzić prywatne śledztwo.

Jego wyniki okazują się zaskakujące. Kłamstwa i intrygi spowijają Strzygom i sięgają poza jego granice. Z czasem sama Dioniza zaczyna wątpić, czy zdoła pośród mieszkańców tej przeklętej wioski odnaleźć prawdziwego zabójcę…

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.