Menu

Witajcie w Puppet Show

Cechy produktu

  • ISBN 9788380757844 
  • Autor M.W. Craven 
  • Wydawnictwo Filia 
  • Ilość stron 440 
  • Rok wydania 2019 

Opis

W malowniczym Lake District na północy Anglii grasuje seryjny morderca, który pali ludzi żywcem. Nie zostawia żadnych śladów, więc policja jest w beznadziejnej sytuacji.Na trzeciej ofierze policja odkrywa wyryte w spalonych szczątkach imię – „Poe”.Zdegradowany detektyw Washington Poe, zostaje przywrócony do służby i to jemu zostaje przydzielona sprawa.

I, ku jemu wielkiemu niezadowoleniu, wspólnik. Doskonała, ale społecznie wyalienowana analityczka Tilly Bradshaw. Nieuchwytny morderca ma plan i z niewiadomych przyczyn, Poe jest jego częścią.Kiedy pojawiają się kolejne ciała, Poe zdaje sobie sprawę, że jeszcze nigdy nie był tak daleko od rozwiązania sprawy.

Dopiero w szokującym finale Poe dowie się, że są daleko gorsze rzeczy od palonych żywcem ofiar.„Washington Poe! Zapamiętajcie jego imię!Tilly Bradshaw! Zapamiętajcie jej imię! Zapowiada się najkorzystniejsza kolekcja tego stulecia!” – Mark’s Bookshelf, recenzent goodreads.com„Jedyną rzeczą potrzebną do tryumfu zła jest bezczynność korzystnych ludzi” – Edmund Burke„To musi być 10/10 ocena na 5 gwiazdek!

Przypuszczałam, że to będzie dobra książka, ale nie aż tak! Pokochacie Washingtona i Tilly!” – snazzybooks.com

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.