Menu

Witamina K2 i paradoks wapnia

Cechy produktu

  • ISBN 9788365601728 
  • Autor Kate Rhéaume-Bleue 
  • Wydawnictwo Illuminatio 
  • Ilość stron 312 
  • Rok wydania 2017 

Opis

"

Niepozorna witamina K2, która ratuje twoje życie i zdrowie

Czy należysz do tych milionów ludzi, którzy latami sumiennie pochłaniali suplementy wapnia tylko po to, by dowiedzieć się, że i tak gęstość mineralna kości jest u nich zbyt niska?

dużo z nas uważa, że żeby wzmocnić swoje kości, należy przyjmować suplementy wapnia i witaminy D. Nie wiemy jednak o tym, że jeżeli nie dostarczamy równocześnie organizmowi trafnej dawki witaminy K2, możemy poważnie zaszkodzić swojemu zdrowiu. Bez witaminy K2 organizm, zamiast umiejscawiać wapń tam, gdzie jest naprawdę potrzebny – czyli w kościach, kieruje go do tętnic i przyczynia się tym samym do powstawania chorób takich jak osteoporoza czy miażdżyca. Na tym właśnie w skrócie polega paradoks wapnia.

Poznaj perfekcyjne działanie witamin K2 i lepiej zadbaj o swoje zdrowie

poprawne dawkowanie witaminy K2 to:

- zdrowsze kości i zęby

- łagodniejszy cykl starzenia

- łatwiejszy poród

- udoskonalone działanie mózgu

- mniejsze prawdopodobieństwo choroby Alzheimera

- produktywniejsze przeciwdziałanie nowotworom

Odkrycie witaminy K2 jest ostatnim elementem układanki żywieniowej związanej z wieloma powszechnie występującymi chorobami, taki mi jak cukrzyca, nowotwory, choroba Alzheimera, niepłodność czy próchnica. Zrozumienie procesów zachodzących w naszym organizmie jest niezbędne do tego,poprawnie zadbać o nasze zdrowie. Doktor Kate Rhéaume-Bleue opisała je w jasny i przejrzysty sposób, dzięki temu książka Witamina K2 i paradoks wapnia to jasny przewodnik w drodze do zdrowego serca i silniejszych, mocniejszych kości.

niezbędnie poznaj tajemnicę „paradoksu wapnia” i uniknij osteoporozy i chorób serca

____

Badania wykazały, iż wysokie spożycie witaminy K2 ze źródeł spożywczych stanowczo redukuje częstość występowania zwapnień tętniczych i ryzyka śmierci z powodu chorób układu sercowo-naczyniowego o 50 procent w porównaniu z osobami z niskim spożyciem witaminy K2 ze źródeł spożywczych. Wskaźnik spożycia witaminy K2 był także odwrotnie proporcjonalny do wskaźnika powstawania energicznych zwapnień tętniczych i tak zwanej śmiertelności całkowitej, czyli śmierci z dowolnej przyczyny.

- fragment książki

"


darmowy fragment:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.