Menu

Wrota Baldura: Opowieści z Wybrzeża Mieczy - poradnik do gry

Cechy produktu

  • ISBN 9788380500389 
  • Autor Wojciech Soulcatcher Antonowicz 
  • Ilość stron 17 
  • Rok wydania 2000 
  • Tematyka kulinaria, hobby, poradniki 

Opis

Opis nowych lokacji dla dodatku do Wrót Baldura.Skrócona wersja spisu treści: -Wprowadzenie -[Podstawy] dane ogólne -[Podstawy] Mapa -[Zadania] Ulgoth's Beard -[Zadania] Ulgoth's Beard - po powrocie z Durlag's Tower -[Zadania] Ice Island -[Zadania] Warewolf Island South -[Zadania] Warewolf Island North -[Zadania] Balduran's Ship -[Zadania] Durlag's Tower -[Zadania] Podziemia Durlag's Tower -[Przedmioty] Broń -[Przedmioty] Zbroje, tarcze, hełmy, rękawice i szaty -[Przedmioty] Naszyjniki, amulety i pierścienie -[Przedmioty] Książki i zwoje -[...] ilość wszelkich rozdziałów: 16 Informacja o grzeKontynuacja przygód bohaterów z Baldur's Gate, rzuconych w wir nowych intryg i niebezpieczeństw na Wybrzeżu Mieczy.Gra Baldur's Gate: Tales of the Sword Coast, korzystnie przyjęta równocześnie przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku konwencjonalnych RPG.

Tytuł wydany pozostał w Polsce w 1999 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.