Menu

Wskazówki czasu. Elementals. Tom 5

Cechy produktu

  • ISBN 9788366520004 
  • Autor Michelle Madow 
  • Wydawnictwo Young 
  • Ilość stron 248 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Wojna zbliża się wielkimi krokami. Czas na ostateczną rozgrywkę.Drużyna Elementals nie może pozwolić sobie na kolejny cios. Nicole i Danielle muszą cofnąć się w czasie, by uratować Blake’a. Na ich barkach spoczywa los całego świata.Niestety portal do Kerberosu można zamknąć tylko wtedy, gdy poświęci się duszę jednego z nich.

jednocześnie Hades dotrzymuje słowa i zwraca do świata żywych Rachael. Jednak siostra Ethana nie jest już taka, jak wcześniej.W obliczu niebezpiecznych wyzwań członkowie drużyny Elementals muszą być gotowi nie tylko na ostateczną bitwę.

Czeka ich podjęcie niełatwej decyzji dotyczącej tego, kto z nich powinien poświęcić swą duszę, żeby ocalić świat.__Michelle Meadow mieszka na Florydzie, a do jej ulubionych aktywności należą podróże, czytanie, spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi i jedzenie pizzy.

Uwielbia musicale na Broadway’u i liczy na to, iż kiedyś wyruszy w podróż dookoła świata. Najlepiej sprzedająca się autorka fantasy według "USA Today".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.