Menu

Współlokatorzy

Cechy produktu

  • ISBN 9788381255615 
  • Autor Beth O'leary 
  • Wydawnictwo Albatros 
  • Rok wydania 2019 

Opis

Przewrotna historia miłosna bezbłędnie oddająca ducha naszych czasów!Tiffy i Leon dzielą mieszkanie.Tiffy i Leon dzielą jedno łóżko.Tiffy i Leon nigdy się nie spotkali…Tiffy Moore pilnie potrzebuje taniego lokum.

Leon Twomey bierze nocne zmiany, bo rozpaczliwie potrzebuje pieniędzy. Choć ich przyjaciele sądzą, że to szaleństwo, oni znajdują rewelacyjne rozwiązanie: w ciągu dnia Leon będzie w ciasnej kawalerce odsypiał noce zmiany, dzięki czemu Tiffy będzie miała to samo mieszkanie wyłącznie dla siebie przez resztę doby.Ona właśnie zerwała ze swoim zazdrosnym chłopakiem i ledwo łączy koniec z końcem, pracując w niszowym wydawnictwie, on bardziej dba o innych aniżeli o siebie – nocami zajmuje się pensjonariuszami domu opieki, a każdy grosz odkłada na prawników, którzy wyciągną jego niesłusznie skazanego brata z więzienia.Na przekór wszystkim i wszystkiemu, dwoje niezwykłych współlokatorów odkrywa, iż jeśli wyrzuci się wszystkie zasady przez okno, można stworzyć całkiem przyjemne i ciepłe domowe ognisko.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.