Menu

Wśród nocnych Cisz - Małgorzata Hayles (MOBI)

Cechy produktu

  • ISBN 9788381695336 
  • Autor Małgorzata Hayles 
  • Wydawnictwo Prószyński Media 
  • Ilość stron 384 

Opis

Mroczny thriller zbudowany na przemyślanej fabule i psychologicznej prawdzie postaci, z skrupulatnie stopniowanym napięciem.

Jest ciepły październikowy dzień, gdy Dagmara odbiera telefon od czaplineckiej policji. Z pobliskiego jeziora Komorze wyłowiono zwłoki jej męża. Kobieta wyrusza do Cisz.

Już wkrótce okaże się, jak niewiele wiedziała o Pawle, który robił wszystko, aby jego nieodgadniona przeszłość nigdy nie wyszła na jaw.

W niewiele znaczącej miejscowości Dagmara zawiera świeże przyjaźnie i stara się scalić puzzle układanki,szybko dochodzi do wniosku, iż lepiej nie ufać nikomu, nad wyraz gdy nie wiadomo, kto jest mordercą, a kto ofiarą.

"Pamiętaj, Dag, nic nie jest takie, jak się wydaje..." - czy ten list wysłał do niej przed śmiercią faktycznie jej mąż?

Kim jest opóźniony umysłowo Romek, który na strychu starego poniemieckiego domu przetrzymuje małą dziewczynkę? I dlaczego ona nie mówi?

Z jaką klątwą przyjdzie się zmierzyć Dagmarze?

Małgorzata Hayles - anglistka, anglofilka, wielbicielka mody retro, poprzez chwilę mieszkała w Londynie, by ostatecznie wybrać Poznań. Od pewnego czasu dzieli swoje życie pomiędzy Poznań pełen bliskich jej ludzi a Pojezierze Drawskie, w którym zakochała się bez pamięci. Ze współczesnych pisarzy inspirują ją z zasady Anne Tyler, Elizabeth Strout i Jonathan Franzen. W świecie, w którym coraz więcej ludzi mówi, a coraz mniej słucha, pisze wtedy, gdy czuje, iż historia dojrzała do opowiedzenia. Autorka powieści "Tymczasowa", "Sekretne życie Roberty" i "Trzecia osoba".

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.