Menu

Wygrane marzenia

Cechy produktu

  • ISBN 9788327646910 
  • Autor Diana Palmer 
  • Wydawnictwo Mira 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Poruszający romans o drugiej szansieRanczer z Wyoming znajduje miłość tam, gdzie się jej najmniej spodziewał.Micah Torrance ma ręce pełne roboty. Nie dość, iż zarządza wielkim ranczem w Wyoming, to jeszcze samotnie wychowuje małoletnią córkę – a Janey potrafi zaleźć za skórę.

Ten kowboj nie ma w zwyczaju prosić o pomoc, ale gdy na ranczu zjawia się błyskotliwa Karina, nie jest w stanie się jej oprzeć i oferuje jej pracę opiekunki. Przeuroczy uśmiech opiekunki i świetne podejście do Janey sprawiają, że Micah pragnie zaufać Karinie.

Sam najlepiej jednak wie, że miłość tylko rodzi cierpienie.doskonała łyżwiarka Karina Carter potrzebuje oddechu i czasu, aby dojść do siebie po kontuzji. Opiekę nad Janey traktuje jako tymczasowe zajęcie, do czasu, aż nie będzie mogła wrócić na lód.

Przynajmniej tak sobie wmawia. Im dłużej jednak przebywa w towarzystwie szefa, tym bardziej czuje się z nim związana. Rozmyśla choćby o wspólnej przyszłości i rodzinie. Gdyby tylko zdołała go przekonać, że chce zostać i spędzić z nim życie, jej szczęście nie znałoby granic.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.