Menu

WYKORZYSTANIE METOD STATYSTYCZNYCH W OPISIE ZJAWISK SPOŁECZNO-GOSPODARCZYCH. RYNEK DÓBR I USŁUG

Cechy produktu

  • ISBN 9788380302266 
  • Wydawnictwo Szkoła Główna Handlowa 
  • Ilość stron 146 
  • Rok wydania 2018 

Opis

Opracowania zawarte w monografii zastosowanie metod statystycznych w opisie zjawisk społeczno-gospodarczych. Rynek dóbr i usług, będące pracami dyplomowymi słuchaczy podyplomowych studiów Metody analiz społeczno- gospodarczych, realizowanych w Kolegium Analiz Ekonomicznych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w roku akademickim 2015/2016, przedstawiają zwykle wykorzystanie przeróżnych technik analitycznych w opisie zjawisk społecznych i gospodarczych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku dóbr i usług.

Zakres poruszanych zagadnień jest szczególnie duży i dotyczy szczebla regionalnego, krajowego i międzynarodowego. Do głównych obszarów zainteresowań należą zaś te, które odnoszą się do rynku pracy w Polsce i czynników go kształtujących i losów zawodowych absolwentów szkół wyższych.

Poruszane tematy dotyczyły jednocześnie samych form zbierania informacji, jak i różnic definicyjnych odnoszących się do omawianych zagadnień.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.