Menu

Wypracowania - Adam Asnyk "Wybór wierszy" - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788363548629 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 16 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - Adam Asnyk „wybór wierszy”Opisy wypracowań:„Dzisiejszym idealistom”- interpretacja i analiza wiersza. Adam Asnyk to poeta epoki pozytywizmu. Choć był wychowany w duchu romantyzmu to w swym wierszu „Dzisiejszym idealistom” przeciwstawia się myśleniu wyłącznie kategoriami romantycznymi.

Uświadamia, iż nastała nowa epoka, nowe czasy, nowe prądy myślowe, a to, co było już nie powróci. Jednak te nowe prądy nie były przyjmowane poprzez niego bezkrytycznie. Wypracowanie posiada 585 słów.„Daremne żale”- interpretacja i analiza wiersza.

Opracowania utworu Adama Asnyka pt. „Daremne żale”. To króciutki jednakże wyjątkowy wiersz romantyczny, wykonany w pozytywizmie. Opracowanie mieści trzy oddzielne interpretacje. Tekst posiada 151 słów.„Nad głębiami”- interpretacja i analiza wiersza.

Opracowania utworu Adama Asnyka pt. „Daremne żale”. To króciutki chociaż unikatowy wiersz romantyczny, wyprodukowany w pozytywizmie. Opracowanie gromadzi trzy oddzielne interpretacje. Tekst gromadzi 142 słów.„Do młodych”- analiza wiersza.

Poniższe wypracowanie stanowi gotową analizę i interpretację wiersza Adama Asnyka „Do młodych”. Podmiot liryczny w utworze to sam poeta, który ostrzega, daje wyraźne przestrogi tytułowym młodym prosząc ich jednocześnie o zachowanie dorobku przeszłości.

Można także śmiało powiedzieć, iż tematyka wiersza odnosi się do dylematów epoki, do pozytywistycznych nadziei i obaw ówczesnego człowieka. Wypracowanie omawia całość utworu, wytłumaczono budowę wiersza, całość poparta jest cytatami.

Wypracowanie gromadzi 518 słów.„Do młodych”- interpretacja wiersza. Wiersz prezentuje świat pokoleń w kontrastowym ujęciu - młodość-starość i stanowi formę apelu do młodych aby szanowali dokonania swoich ojców - wcześniejszych pokoleń.

Wypracowanie mieści 411 wyrazów.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a przede wszystkim 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w mocnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako że przedstawiają one najmocniej widoczne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane przez nauczycieli języka polskiego lub wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w przypadku ebooka za cenę 4,90 zł dostajecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których istotnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie też przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów otrzymujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.