Menu

Wypracowania - Andrzej Sapkowski "Krew elfów" - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008384 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 21 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - Andrzej Sapkowski „Krew elfów”Opisy wypracowań:Charakterystyka Geralta z Riwii. Wypracowanie stanowi pełną charakterystykę Geralta z Riwii, będącego głównym bohaterem powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów”.

Jako sierota od najmłodszych lat był szkolony na wiedźmina w zamku Kaer Morhen, gdzie poddawany był wielu ciężkim próbom i przemianom, niezbędnych do pełnienia funkcji wiedźmina. Posiadł on ogromną siłę i moc.

Był wysoki i mężny, silny i waleczny. W wyniku kolejnych transformacji jego skóra stała się jasna a włosy białe. Wypracowanie mieści 464 wyrazy.Charakterystyka Ciri. Jeśli potrzebujesz charakterystyki Ciri, jednej z bohaterek powieści „Krew elfów” Andrzeja Sapkowskiego to zapoznaj się z poniższym wypracowaniem.

Może się okazać, że praca jest właśnie tym, czego Ci potrzeba na przygotowanie się do lekcji języka polskiego. Wypracowanie stanowi pełną charakterystykę tej bohaterki. Ciri była nazywana „Lwiątkiem z Cintry” i pochodziła z rodu królewskiego.

Była ona legendarnym dzieckiem niespodziewanką, które miało zmienić losy świata. Wypracowanie zawiera 553 wyrazy.Charakterystyka Yennefer. Praca dotyczy Yennefer i stanowi charakterystykę tej postaci. Yennefer występuje w powieści A.

Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów” będącej lekturą w szkole gimnazjalnej. Jeśli Ci trzeba charakterystyki tej postaci to zapoznaj się z poniższą pracą. Być może spełni ona Twoje oczekiwania i okaże się przydatną.

Yennefer była czarodziejką o znacznej mocy, którą starała się wykorzystywać dla dobra bezbronnych i ciemiężonych istot. Była też nauczycielką i opiekunką Ciri, którą z czasem obdarzyła macierzyńskimi uczuciami.

Wypracowanie zawiera 480 wyrazów.Charakterystyka Triss Merigold. Praca dotyczy Triss Merigold i stanowi charakterystykę tej postaci. Triss występuje w powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krew elfów” będącej lekturą w szkole gimnazjalnej.

Jeśli potrzebujesz charakterystyki tej postaci to zapoznaj się z poniższą pracą. Być może spełni ona Twoje wymagania i okaże się przydatną. Triss jest czarodziejką specjalizującą się w uzdrawianiu za pomocą eliksirów.

Wypracowanie posiada 486 wyrazów.Charakterystyka Jaskiera. Jednym z bohaterów powieści A. Sapkowskiego pod tytułem „Krer elfów” był Jaskier. Julian Pankratz, bo tak nazywał się bohater był osobą wykształconą, studiował na Akademii Oxenfurckiej, ale wykładowcą był tylko przez rok, bowiem marzył o przygodach i chciał wieść życie pełne zabaw i przyjemności.

Lubił śpiewać i układać pieśni. Był około czterdziestoletnim i przystojnym mężczyzną. Jaskier nie stronił od kobiet, żadnej kiecce nie przepuścił. Był typem bawidamka, skłonnym do biesiadowania. Wypracowanie mieści 399 wyrazów.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków.

Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury. Każdy ebook to minimum 5, a przede wszystkim 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np.

z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w solidnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako że przedstawiają one najmocniej istotne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane przez nauczycieli języka polskiego albo wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w sytuacji ebooka za cenę 4,90 zł uzyskujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których wyraźnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie również przygotować się do sprawdzianu.

niedługo mówiąc za cenę dwóch sms-ów otrzymujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.