Menu

Wypracowania - Gustaw - Herling Grudziński "Inny świat"

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008087 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 20 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - Gustaw – Herling Grudziński „Inny świat”Opisy wypracowań:Interpretacja tytułu. Wypracowanie stanowi interpretację tytułu powieści Grudzińskiego „Inny świat”. Ukazana poprzez autora rzeczywistość mająca miejsce w łagrach jest zgoła inna od toczącego się w tym samym czasie normalnego życia.

ekstremalne warunki pracy, głód i przejmujące zimno wyzwalają w ludziach najgorsze instynkty. Tekst zawiera 423 słowa.„Tu otwierał się inny, odrębny świat, do niczego niepodobny..” sens motta G, H. Grudzińskiego.

Wypracowanie stanowi wyjaśnienie głównego motta Gustawa Herlinga Grudzińskiego zawartego w lekturze „Inny świat”. Brzmiącego: „Tu otwierał się inny, odrębny świat, do niczego niepodobny: tu panowały inne odrębne prawa, inne obyczaje, inne nawyki i odruchy: tu trwał za życia dom, a w nim życie jak nigdzie i ludzie nawykli”.

Tekst mieści 380 słów.Cierpienie i śmierć ukazana w lekturze. Gustaw Herling-Grudziński to pisarz doby dwudziestolecia międzywojennego, lecz także czasu II Wojny Światowej i okresu powojennego. W swym utworze „Inny świat” zawarł opisy dni spędzonych w obozie pracy w Rosji, swoje przemyślenia na temat cierpienia i śmierci, a także brutalne fakty, które dowodziły jak naprawdę wyglądały rosyjskie obozy.

Trafiali tam ludzie niewinni, ale będący innej narodowości niżeli rosyjska. Wypracowanie zawiera 726 słów.Obraz Bólu i cierpienia w łagrach. Wypracowanie „Inny świat” G. Herling Grudziński: Problematyka bólu i cierpienia.

Wypracowanie omawia problematykę społeczno – egzystencjalna w realiach sowieckich obozów pracy – łagrach. Analiza dokonana jest na podstawie lektury „Inny świat” Gustawa Herlinga Grudzińskiego. Wypracowanie zawiera 434 słowa.Obraz pań w utworze.

Wypracowanie skrupulatnie opisuje sytuację pań w sowieckich obozach pracy. Obraz sporządzony został ściśle na podstawie spostrzeżeń Gustawa Herlinga – Grudzińskiego przedstawionych w lekturze Inny świat.

Wypracowanie zawiera 493 słowa.kolekcja „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a z reguły 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w solidnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako iż przedstawiają one najmocniej wyraźne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane poprzez nauczycieli języka polskiego albo wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także przystępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w sytuacji ebooka za cenę 4,90 zł otrzymujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których istotnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie także przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów uzyskujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.