Menu

Wypracowania - Henryk Sienkiewicz "Pan Wołodyjowski" - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008469 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 19 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - Henryk Sienkiewicz „Pan Wołodyjowski”Opisy wypracowań:Charakterystyka Adama Nowowiejskiego. Wypracowanie dotyczy Adama Nowowiejskiego, jednego z bohaterów drugoplanowych powieści „pan Wołodyjowski” H.

Sienkiewicza i stanowi charakterystykę tej postaci. Adam był młodym i przystojnym mężczyzną. Już jako nastolatek wcielił się do wojska, aby służyć ojczyźnie.. Kochał się w Zosi Boskiej, która została porwana poprzez Tatarów, zhańbiona przez Azję i sprzedana jako niewolnica.

Wypracowanie posiada 366 wyrazów.Charakterystyka Azji Mellechowicza (Tuhaj-bejowicza). Azja Mellechowicz, tak naprawdę Tuhaj-bejowicz był synem tatarskiego wodza. Działał on pod przybranym nazwiskiem w szeregach wojsk polskich, planując w ukryciu zdradę i zemstę na swych oprawcach.

Jego marzeniem było stworzenie państwa tatarskiego w Polsce, na co jednak hetman Sobieski zgody nie wyraził. Wypracowanie zawiera 472 wyrazy.Charakterystyka Ketlinga. Wypracowanie jest charakterystyką jednego z bohaterów powieści „Pan Wołodyjowski” Ketlinga.

Był on wiernym przyjacielem i towarzyszem broni Michała Wołodyjowskiego. Wspólnie podejmowali się wielu ryzykownych misji, a wszystko to z miłości wierności do ojczyzny. Był on walecznym i idealnie wyszkolonym żołnierzem.

Dzielnym i walecznym człowiekiem. Wypracowanie gromadzi 398 wyrazów.Charakterystyka Krystyny Drohojowskiej. Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę Krysi Drohojowskiej, drugoplanowej bohaterki powieści H.

Sienkiewicza pod tytułem „Pan Wołodyjowski”. Krzysia, bo tak nazywali ją przyjaciele i opiekunowie była piękną, młodą dziewczyną. Miała czarne włosy i błękitne oczy. Miał smukłą i szczupłą sylwetkę. Była wysoka.

Była uzdolnioną muzycznie dziewczyną, efektownie śpiewała i niezwykle prawidłowo grała na lutni. Po śmierci ojca trafiła pod opiekę stolnikowej Makowieckiej. Wypracowanie mieści 378 wyrazów.Charakterystyka Barbary Jeziorkowskiej.

Wypracowanie stanowi charakterystykę jednej z bohaterek występujących w powieści „Pan Wołodyjowski”, Barbary Jeziorkowskiej. Basia był młodą żywą i energiczną osóbką. Miała poczucie humoru, była zabawna, lubiła żarty i często zachowywała się jak młody niewychowany uczeń.

W swoich zachowaniach bywała niezwykle dziecinna, czym wzbudzała częsty śmiech wśród przyjaciół i towarzyszy. Pan Zagłoba nazywał ją swoim „hajduczkiem”, uwielbiał ją i niezwykle się o nią troszczył. Wypracowanie mieści 456 wyrazów.kolekcja „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków.

Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury. Każdy ebook to minimum 5, a zwykle 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np.

z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w solidnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako iż przedstawiają one najbardziej wyraźne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane poprzez nauczycieli języka polskiego albo wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w przypadku ebooka za cenę 4,90 zł dostajecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których wyraźnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie również przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów dostajecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.