Menu

Wypracowania - J. R. R. Tolkien "Władca pierścieni"

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008315 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 22 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - J. R. R. Tolkien „Władca pierścieni”Opisy wypracowań:Charakterystyka Faramira. Poniższe wypracowanie jest charakterystyką Faramira, jednego z bohaterów trylogii J. R. R. Tolkiena „Władca pierścieni”.

Faramir jest drugim synem Denethora II i młodszym bratem Boromira. Od swojego brata różnił się tym, iż bardziej niżeli broń lubił naukę. Cenił sobie spokój, był człowiekiem łagodnym, prawidłowym i szlachetnym.

Miał perfekcyjne relacje z bratem, lecz z ojcem już nie, bowiem ojciec faworyzował starszego z nich, Boromira. Wypracowanie posiada 343 wyrazy.Charakterystyka Boromira. Wypracowanie z języka polskiego jest charakterystyką Boromira, jednego z bohaterów książki J.

R. R. Tolkiena „Władca pierścieni”. Boromir jest przykładem rycerza-buntownika. Marzy, by odnieść zwycięstwo nad Sauronem. Jest dzielny, odważny, ale i porywczy. Nie jest oporny na działanie Pierścienia.

Owładnięty mocą tego klejnotu, pragnie go odebrać Frodowi. Wypracowanie zawiera 320 wyrazów.Charakterystyka Sama Gamgee. Charakterystyka Sama Gamgee, jednego z bohaterów „Władcy pierścieni” autorstwa J.

R. R. Tolkiena. Sam był synem ogrodnika i wiernym towarzyszem Froda. Był cichym i raczej spokojnym hobbitem, wyjątkowo nieśmiałym, głownie w stosunku do dziewcząt. Wyjątkowo podobała mu się Różyczka Cotton, ale nie miał odwagi zbliżyć się do niej i wyznać swoje uczucia.

W wyprawie do Mordoru wykazał się niezwykłą odwagą, ratując Froda z dłoni pajęczycy. Był jeszcze powiernikiem Pierścienia. Wypracowanie posiada 459 wyrazów.Charakterystyka Peregrina Tuka. Wypracowanie dotyczy postaci Peregrina Tuka, jednego z bohaterów „Władcy pierścieni” J.

R. R. Tolkiena i stanowi jego charakterystykę. Peregrin jest synem Paladina Tuka i Englantiny Banks. Jest zatem kuzynem Merrego i krewnym Froda. Jak wszyscy hobbici jest niskiego wzrostu, nosi kolorowe ubrania.

Lubi leniuchowanie, prawidłową zabawę i piwo. Jest najmłodszym członkiem drużyny pierścienia. Ma zaledwie 29 lat, a zatem nie osiągnął hobbickiej pełnoletności, która przewidywana jest na 33 lata. Wypracowanie zawiera 411 wyrazów.Charakterystyka Meriadoka Brandybucka.

Wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę Meriadoka Brandybucka, zwanego Merrym, który jest jednym z bohaterów trylogii J. R. R. Tolkiena pod tytułem „Władca pierścieni”. Merry jest hobbitem i jednym z najbliższych przyjaciół Froda Bagginsa.

Razem z nim i innymi członkami drużyny pierścienia udał się na niezwykle niebezpieczną misję zniszczenia Pierścienia jedynego. Wypracowanie mieści 319 wyrazów.Charakterystyka Gandalfa. Wypracowanie jest charakterystyką Gandalfa, jednego z bohaterów powieści J.R.R.

Tolkiena „Władca pierścieni”. Gandalf Szary jest poczciwym i prawidłowym czarodziejem, lubiącym Hobbitów i większość istot zamieszkujących Śródziemie. Przybył do Śródziemia w Trzeciej Erze, by wyzwolić jego mieszkańców od Saurona.

Gandalf jest dodatkowo mocnym i wyjątkowo silnym magiem, posiadającym wielką moc. To on staje na czele wszystkich narodów walczących przeciwko Sauronowi. Wypracowanie zawiera 409 wyrazów.Charakterystyka Frodo Bagginsa.

Poniższe wypracowanie stanowi charakterystykę głównego bohatera książki J. R. R. Tolkiena „Władca pierścieni”, Frodo Bagginsa. Jest on przedstawicielem rasy Hobbitów, żyjących w Bag End. „Hobbici są nieszkodliwym,niezwykle starodawnym plemieniem.

Kochają pomieszczenie, harmonię i ład. Zamieszkują w schludnych wsiach, zajmując się uprawą pól. Wypracowanie mieści 517 wyrazów.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków.

Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole średniej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury. Każdy ebook to minimum 5, a przeważnie 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np.

z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w solidnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako iż przedstawiają one najistotniej widoczne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane poprzez nauczycieli języka polskiego lub wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w przypadku ebooka za cenę 4,90 zł uzyskujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których istotnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie też przygotować się do sprawdzianu.

niedługo mówiąc za cenę dwóch sms-ów otrzymujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.