Menu

Wypracowania - Motyw duchów, zjaw, upiorów - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008650 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 20 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - Motyw duchów, zjaw, upiorów. Wybrane utwory.Opisy wypracowań:Rola duchów i zjaw w „Weselu” Wyspiańskiego. Wypracowanie ukazuje motyw duchów, zjawy, upiorów, a także ich rolę w utworze. Przepełnione tymi fantastycznymi postaciami dzieło właśnie poprzez nie realizuje najważniejsze watki całość posiada 559 słów.Tren XIX albo Sen” Jana Kochanowskiego.

Tekst omawia utwór: Tren XIX albo Sen” Jana Kochanowskiego. Zrozpaczony po śmierci córeczki ojciec przeżuwa kryzys/ Kłóci się wewnętrznie z marami doczesnych przemyśleń pragnąc odnaleźć nowy sens. Tekst gromadzi 238 słóww.„Romantyczność” Adama Mickiewicza.

Wypracowanie dotyczy utworu „Romantyczność” Adama Mickiewicza. Utwór przecinający dwa nurty łączący zarazem epikę i lirykę pokazuje kolorowe i mistyczne opowieści pełne zagadkowych i enigmatycznych postaci.

Tekst posiada 602 słowa.„Dziady” Adama Mickiewicza. Tekst poświęcony został wizji duchów i zjaw nakreślonej w drugiej części „Dziadów” Adama Mickiewicza. Ludowe zwyczaje pełne są mistycyzmu i tajemnicy nieraz ocierającej się o wrota śmierci.

Tekst zawiera 508 słów.Bolesława Leśmiana „Dusiołek”. Wypracowanie omawia wiersz Bolesława Leśmiana zatytułowany „Dusiołek”. Tytułowa postać znana w wierzeniach ludowych wędruje po świecie strasząc biednych ludzi, którzy zmorzeni snem są prostym łupem dla magicznych istot.

Tekst gromadzi 503 słowa.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a głównie 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w konkretnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako iż przedstawiają one najbardziej pokaźne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane przez nauczycieli języka polskiego lub wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także przystępny w serwisie www.wiedza24h.pl za pomocą płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w sytuacji ebooka za cenę 4,90 zł otrzymujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których widocznie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie też przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów uzyskujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.