Menu

Wypracowania - N. H. Kleinbaum "Stowarzyszenie umarłych poetów" - Praca zbiorowa

Cechy produktu

  • ISBN 9788379008452 
  • Autor praca zbiorowa 
  • Wydawnictwo Psychoskok 
  • Ilość stron 21 
  • Rok wydania 2013 

Opis

Wypracowania - N. H. Kleinbaum „Stowarzyszenie umarłych poetów”Opisy wypracowań:Charakterystyka Gale Nolan. Gale Nolan był jedną z postaci występujących w powieści N. H. Kleinbauma pod tytułem „Stowarzyszenie umarłych poetów”.

Był on dyrektorem Akademii Weltona i był bardzo z tego dumny. Swoją szkołę prowadził w sposób konserwatywny. Był człowiekiem o konserwatywnych poglądach. Przeciwstawiał się wszelkim innowacjom, nie lubił zmian.

Kładł obfity nacisk na tradycje panujące w szkole i wymagał od swych uczniów bezwzględnego posłuszeństwa. Wypracowanie zawiera 462 wyrazy.Charakterystyka Richarda Camerona. Poniższe wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę Richarda Camerona, jednego z bohaterów powieści N.

H. Kleinbauma pod tytułem „Stowarzyszenie umarłych poetów”. Richard był uczniem Akademii Weltona. Należał dodatkowo do Stowarzyszenia umarłych poetów. Nie cieszył się jednak sympatią kolegów, gdyż nie umiał właściwie progresywnać i poprawnie się zachowywać.

Był chłopcem pozbawionym taktu. Nie był osobą godną zaufania, szpiegował i donosił na kolegów. Był lizusem nauczycieli i z ochotą im przekazywał informacji o kolegach i ich planach. Wypracowanie zawiera 511 wyrazów.Charakterystyka Todda Andersona.

Todd Anderson był jednym z bohaterów głównych powieści N. H. Kleinbauma pod tytułem „Stowarzyszenie umarłych poetów” a poniższa praca stanowi charakterystykę tej postaci. Todd był jednym z uczniów Akademii Weltona oraz członkiem Stowarzyszenia Umarłych Poetów.

Był on nieśmiałym i zakompleksiałym na punkcie starszego brata chłopcem. Rodzice bowiem stawiali mu go za przykład do naśladowania. Todd jednak nie był prymusem, nauka przychodziła mu ciężko. Był niepewnym siebie chłopcem, który miał problemy z nawiązywaniem kontaktów z rówieśnikami.

Wypracowanie posiada 542 wyrazy.Charakterystyka Knoxa Overstreeta. Jeśli Ci trzeba charakterystyki Knoxa Overstreeta, jednego z bohaterów powieści „Stowarzyszenie umarłych poetów” to zapoznaj się z poniższym wypracowaniem.

Może się okazać, iż praca jest właśnie tym, czego Ci potrzeba na przygotowanie się do lekcji języka polskiego. Wypracowanie stanowi pełną charakterystykę tego bohatera. Knox był uczniem Akademii Weltona, także jednym z najlepszych.

Cieszył się zaufaniem kolegów i prędko zdobył sympatię otoczenia. Był chłopcem wytrwałym i upartym. Z wielką determinacją zabiegał o uczucia niedostępnej Chris Noel, w której się zakochał. Wypracowanie zawiera 363 wyrazy.Charakterystyka Neila Perry`ego.

Poniższe wypracowanie z języka polskiego stanowi charakterystykę Neila Perry’ego, jednego z bohaterów powieści N. H. Kleinbauma pod tytułem „Stowarzyszenie umarłych poetów”. Neil miał 16 lat i był jednym z najlepszych uczniów Akademii Weltona.

Był on dobrym i wrażliwym chłopcem, który miał ciężkie życie u boku swego ojca, ponieważ od górnie zaplanował przyszłość chłopca. Ojciec postanowił bowiem, że jego syn zostanie lekarzem. Pomimo odmiennych uczuć i oczekiwań chłopiec podporządkował się woli ojca, trochę ze strachu, a trochę z braku asertywności.

Wypracowanie posiada 473 wyrazy.linia „Gotowe wypracowania i opracowania lektur szkolnych” to zbiór profesjonalnie przygotowanych kilkudziesięciu ebooków. Tematycznie obejmują materiał edukacyjny z zakresu języka polskiego nauczany w szkole przeciętnej, gimnazjum i podstawowej, z naciskiem na przygotowanie do matury.

Każdy ebook to minimum 5, a z zasady 6-8 wypracowań z jednego zagadnienia, np. Z określonej lektury, charakterystyka epoki literackiej, kluczowe motywy literackie, itp. Umieszczone w konkretnym ebooku wypracowania i opracowania lektury są propozycją szerszego spojrzenia na lekturę, jako że przedstawiają one najbardziej widoczne aspekty danego zagadnienia, w tym np.

charakterystyka głównych bohaterów, streszczenie, motywy Autora i inne. Wypracowania zostały przygotowane przez nauczycieli języka polskiego lub wybitnych maturzystów i pasjonatów lektur.Materiał ten jest także dostępny w serwisie www.wiedza24h.pl przy pomocy płatności sms-owych, jednak kalkulacja wyraźnie wskazuje na wyższe korzyści przy zakupie ebooka.

Pojedyncze wypracowanie w serwisie kosztuje 2,46 zł (płatne sms), natomiast w przypadku ebooka za cenę 4,90 zł uzyskujecie Drodzy Państwo co najmniej 5 wypracowań, na bazie których istotnie łatwiej będzie Wam napisać własne wypracowanie też przygotować się do sprawdzianu.

krótko mówiąc za cenę dwóch sms-ów otrzymujecie 5-8 wypracowań, zamiast dwóch pobieranych z serwisu internetowego.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.