Menu

Wyrok

Cechy produktu

  • ISBN 9788375544831 
  • Autor Mariusz Zielke 
  • Wydawnictwo Czarna Owca 
  • Ilość stron 528 

Opis

Dziennikarz i tajemniczy przestępca-finansista w pojedynku z zawodowym zabójcą i seryjnym mordercą. Misternie skonstruowana intryga, wartka, emocjonująca akcja, wiarygodni bohaterowie, barwne tło społeczne i zaskakująca puenta czynią z Wyroku kryminał na najwyższym światowym poziomie.

Powieść, wydana początkowo w drugim, niemal podziemnym obiegu, odniosła niebywały sukces i wywołała skandal na polskim rynku finansowym ze względu na liczne odwołania do rzeczywistości i ujawnienie przestępczych mechanizmów rządzących polską giełdą, a także powiązań na styku biznesu, polityki i mediów. Jej pierwszy nakład prędko zniknął z półek księgarskich, a wersja elektroniczna stała się bestsellerem w internecie. Wyśmienite recenzje czytelników i krytyków mówią same za siebie.

Mariusz Zielke niezwykle przypomina Michaela Blomkvista – bohatera trylogii Millennium Stiega Larssona. Dziennikarz mimo wielu nagród i wyróżnień (m.in. Grand Press 2005) stracił nagle pracę w szerokiej gazecie. Nie poddał się i sporo ryzykując, ujawniał największe afery gospodarcze i korupcyjne na niezależnej stronie internetowej. Za bezkompromisowe publikacje kilku solidnych biznesmenów żąda od niego milionowych odszkodowań.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.